Promocje
Impregnat do marmuru SM1
Impregnat do marmuru SM1
67,00 zł 61,99 zł
szt.
Impregnat do granitu polerowanego  SG1
Impregnat do granitu polerowanego SG1
65,00 zł 60,99 zł
szt.
Impregnat do betonowych płyt tarasowych HBp 1
Impregnat do betonowych płyt tarasowych HBp 1
50,50 zł 40,99 zł
szt.
Kominek Lugano
Kominek Lugano
18 300,00 zł 16 900,00 zł
szt.
Impregnat do granitu płomieniowanego HG 1
Impregnat do granitu płomieniowanego HG 1
42,50 zł 37,99 zł
szt.
Impregnat do kostki brukowej  HK1
Impregnat do kostki brukowej HK1
29,50 zł 26,99 zł
szt.
Impregnat do kostki brukowej  HK2
Impregnat do kostki brukowej HK2
41,00 zł 36,99 zł
szt.
Impregnat do piaskowca HP1
Impregnat do piaskowca HP1
42,00 zł 35,99 zł
szt.
Impregnat do ścian betonowych VB 2 - mokry efekt
Impregnat do ścian betonowych VB 2 - mokry efekt
42,99 zł 37,99 zł
szt.
Impregnat do ścian z piaskowca  VP1
Impregnat do ścian z piaskowca VP1
42,00 zł 37,99 zł
szt.
Impregnat do granitu płomieniowaneg HG 2
Impregnat do granitu płomieniowaneg HG 2
51,99 zł 47,99 zł
szt.
Impregnat do cegły  VC1
Impregnat do cegły VC1
39,50 zł 35,99 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Chcesz ogrzać lub dogrzać dom? Sprawdź, czym różni się kominek od piecokominka i dokonaj trafnego wyboru!

Chcesz ogrzać lub dogrzać dom? Sprawdź, czym różni się kominek od piecokominka i dokonaj trafnego wyboru!

Wieczory spędzone przy kominku, zwłaszcza kiedy aura za oknem nie rozpieszcza, to marzenie wielu właścicieli domów jednorodzinnych. Zastanawiasz się, jakie korzyści przyniesie Ci takie rozwiązanie i czym się różni kominek od piecokominka? Poznaj zasadnicze różnice i zdecyduj, co sprawdzi się w Twoim domu!

Efektywne ogrzewanie w pięknym stylu

Jeśli chcesz, by eleganckie płomienie zdobiły wnętrze Twojego salonu, zdecyduj się, zależnie od swoich potrzeb, na kominek lub piecokominek. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, poznaj najistotniejsze różnice, mające wpływ na ostateczny efekt.

Estetyczne dogrzewanie domu

Nowoczesne kominki z zabudową to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą cieszyć się estetyczną i jednocześnie funkcjonalną dekoracją wnętrza. Ogień widoczny zza szklanej szyby jest bezpieczny i wygląda niezwykle elegancko. Jakie praktyczne funkcje spełnia tradycyjny kominek zamknięty?

Jeśli zależy Ci na estetycznej dekoracji i uzupełnieniu systemu grzejnego, jaki wybrałeś dla swojego domu, takie rozwiązanie będzie odpowiednie. Kominek zamknięty ogrzeje mieszkanie miejscowo, jednak będzie się to działo wyłącznie w fazie palenia i stygnięcia. W fazie spalania opału charakteryzuje się dużą mocą grzewczą, jednak wymaga systematycznej obsługi użytkownika, często również doprowadza do przegrzania pomieszczenia, w którym się znajduje.

Kominki zamknięte nie są wymagające w eksploatacji, wymagają jedynie regularnego usuwania popiołu i czyszczenia szyby. Zanim zdecydujesz, czy powinien znaleźć się w Twoim domu, sprawdź, czym różni się kominek od piecokominka.

Nowoczesne ogrzewanie domu

Zależy Ci, by wybrane rozwiązanie było maksymalnie praktyczne? Przekonaj się, jakie możliwości w zakresie dekoracji i ogrzewania wnętrza zapewni Ci piecokominek.

Piecokominki to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą ogrzać mieszkanie po zakończeniu okresu palenia lub wówczas, gdy na zewnątrz panują wyższe temperatury. Stylowe, nowoczesne modele, charakteryzują się minimalistycznym, eleganckim designem. Jak działają i jakie korzyści mogą Ci zagwarantować?

Piecokominki przeznaczone są do spalania suchego drewna lub biomasy drzewnej. Jako niezależny system grzewczy, zapewnia wyrównane i oszczędne spalanie, nie wymaga częstego załadunku paliwa, a moc grzewcza pieckominka pozostaje dostosowana do faktycznego zapotrzebowania użytkowników.

Kominek, czy piecokominek?

Jeśli już wiesz, czym różni się kominek od piecokominka, czas podjąć decyzję. Jeśli Twoje potrzeby zostały jasno określone, jesteśmy przekonani, że nie sprawi Ci ona problemu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl