O firmie

Sklep internetowy Nowoczesne Zduństwo – piece kominkowe i akcesoria

Cieszymy się, że wybraliście Państwo naszą ofertę! Nowoczesne Zduństwo to producent pieców kominkowych, które odznaczają się wysoką jakością wykonania, pięknym wyglądem, a także wydajnością i wygodą w użytkowaniu. Oprócz wkładów kominkowych marki Hitze w asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo również wszelkie akcesoria kominkowe. Od dziś wszystko, co potrzebne do zapewnienia w salonie ciepła, uroczej atmosfery i niepowtarzalnego klimatu mogą Państwo kupić w jednym miejscu!

Nowoczesne Zduństwo = nowoczesne piece kominkowe

Wśród producentów pieców kominkowych, wyróżniamy się świadomym podejściem do tego, co tworzymy. Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za wysoką jakość naszych kominków, ale przede wszystkim za środowisko oraz czyste powietrze. To dlatego jako sklep internetowy Nowoczesne Zduństwo zdecydowaliśmy się na produkcję pieców marki Hitze zasilanych paliwem ekologicznym – drzewem i pelletem.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z zagrożeń płynących z szybkiego rozwoju cywilizacji oraz piętna, jakie zagrożenia te odcisnęły na atmosferze. Nie zamierzamy się do tego dokładać. Jedyne, co dokładamy, to usilne starania, aby nasze piece kominkowe wpisywały się w nowoczesną myśl ekologiczną, a wszelkie akcesoria kominkowe z naszego sklepu internetowego były trwałe i funkcjonalne.

Oprócz tego, że naszą główną misją jest dbałość o otoczenie, stale rozwijamy się w dziedzinie produkcji kominków. Inwestujemy w innowacyjne badania i ściągamy do siebie najlepszych specjalistów i technologów, którzy odpowiadają za wysoką jakość produktów Nowoczesnego Zduństwa.

 

Nasze piece kominkowe łączą w sobie:

  • Najnowszą technologię
  • Wysoką funkcjonalność
  • Nowoczesny design
  • Proekologiczną wydajność
  • Wysoki walor estetyczny
  • Długoletnią trwałość

Życzymy udanych zakupów,
załoga sklepu, Nowoczesne Zduństwo Wojciech Sawczuk

 


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > O firmie 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl