Promocje
Kominek Lugano
Kominek Lugano
18 300,00 zł 16 900,00 zł
szt.
Impregnat do granitu płomieniowanego HG 1
Impregnat do granitu płomieniowanego HG 1
42,50 zł 37,99 zł
szt.
Impregnat do kostki brukowej  HK1
Impregnat do kostki brukowej HK1
29,50 zł 26,99 zł
szt.
Impregnat do kostki brukowej  HK2
Impregnat do kostki brukowej HK2
41,00 zł 36,99 zł
szt.
Impregnat do piaskowca HP1
Impregnat do piaskowca HP1
42,00 zł 35,99 zł
szt.
Impregnat do ścian betonowych VB 2 - mokry efekt
Impregnat do ścian betonowych VB 2 - mokry efekt
42,99 zł 37,99 zł
szt.
Impregnat do ścian z piaskowca  VP1
Impregnat do ścian z piaskowca VP1
42,00 zł 37,99 zł
szt.
Impregnat do granitu płomieniowaneg HG 2
Impregnat do granitu płomieniowaneg HG 2
51,99 zł 47,99 zł
szt.
Impregnat do cegły  VC1
Impregnat do cegły VC1
39,50 zł 35,99 zł
szt.
Zmywacz D 12 Dezynfekcja SARS-Cov-2
Zmywacz D 12 Dezynfekcja SARS-Cov-2
36,00 zł 28,99 zł
szt.
Impregnat do betonowych elementów łupanych VBe1
Impregnat do betonowych elementów łupanych VBe1
39,50 zł 35,99 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Przekonaj się, jakie znaczenie ma odpowiednio wybrana kratka wentylacyjna do kominka!

Zdecydowałeś się na kominek? Pamiętaj o prawidłowym wyborze niezbędnych akcesoriów! Sprawdź, co będzie potrzebne i przekonaj się, dlaczego wybór niektórych z nich jest tak ważny. Kratki wentylacyjne do kominka nie będą miały przed Tobą tajemnic!

Akcesoria do kominka - o czym nie możesz zapomnieć?

Montaż kominka postanowiłeś zlecić profesjonalistom? Nic nie stoi na przeszkodzie, byś sprawdził, z jakich akcesoriów będą korzystać. Niezbędne będą nie tylko odpowiednio dobrane rury, kolana i przepustnice, ale także sznury i taśmy uszczelniające, maskownice i płyty i taśmy izolacyjne. Koniecznie pamiętaj także o kratkach wentylacyjnych. Zanim jednak wybierzesz pożądany model, koniecznie sprawdź, jaka jest jej rola i jak wybrać odpowiednią.

Rola kratki wentylacyjnej do kominka

Zastanawiasz się, dlaczego kratka wentylacyjna do kominka jest tak ważna w instalacji kominkowej? Przede wszystkim dlatego, że stanowi zakończenie kanałów rozprowadzających ciepłe powietrze z kominka. Możliwość instalacji kratki na obudowie lub na towarzyszącej ścianie dodatkowo pozytywnie wpływa na efekt wizualny pracy. Zdecydowana większość kratek wentylacyjnych spełnia funkcje dekoracyjne.

Jak wybrać odpowiednią kratkę do kominka?

Jeśli rola kratki wentylacyjnej w instalacji kominkowej jest tak ważna, koniecznie sprawdź, jakie cechy powinny wyróżniać profesjonalne modele. Kominek, jako źródło ciepła w Twoim domu wymaga zamontowania kratek wentylacyjnych nawet w kilku pomieszczeniach.

- Najważniejsza kratka znajduje się na obudowie kominka, jednak wybór każdej montowanej w domu powinien być uzależniony od mocy kominka;

- Warto zdecydować się na kratki wentylacyjne do kominka, montowane z wykorzystaniem zapinek. Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwia montaż i demontaż wybranych modeli;

- Kratka powinna pasować do wnętrza pomieszczenia, zwłaszcza jeśli zależy Ci na stylowej aranżacji. Warto skorzystać z bogatej oferty, by dokonać przemyślanego wyboru!

- Zwróć uwagę na obecność maskowanych żaluzji, umożliwiających swobodną regulację nieprzerwanego przepływu powietrza;

- Ważne jest także wykończenie kratki wentylacyjnej. Warto sięgnąć po model malowany metodą proszkową. Takie rozwiązanie zapewnia trwałość koloru, odporność na temperaturę i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo pozwoli Ci cieszyć się doskonałym zakończeniem kanałów rozprowadzających ciepłe powietrze, a także doskonałym wykończeniem wnętrza.

Niepozorne akcesorium, jakim niewątpliwie jest kratka wentylacyjna jest zdecydowanie niezastąpione! Tym bardziej warto dokonać przemyślanego wyboru i cieszyć się trafionym rozwiązaniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl